UFO w Będzinie – sprostowanie

2011-04-02

Wczorajszy materiał „UFO w Będzinie” był oczywiście naszym żartem prima aprilisowym. Kosmici nie wylądowali na będzińskim zamku, a przynajmniej nic na ten temat nie wiadomo. Przy okazji dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły nam w przygotowaniu tego dowcipu. To tak na dobry początek.
Od 2 kwietnia ruszamy już na poważnie. Zgodnie z naszym hasłem „Ludzie, Wizja, Akcja” będziemy pracować z Wami i dla Was.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+
 • Skowronek

  POWINNA TO POWIEDZIEĆ MARTYNA DACZKOWSKA ALBO MARKIEWICZ!! A TY CHŁOPAKU UCZ SIĘ OD NICH!! POZDRAWIAM.

  • Mariusz Bedkowski

   Hej „Chłopaku”, Witam ;) Może Cię zaskoczę, ale w pełni się z Tobą zgadzam. Też zdecydowanie wolałbym właśnie je oglądać na ekranie. Szczęściarz ze mnie, że mam przyjemność z nimi pracować (jeszcze jest Sonia „za kamerą”). Zapraszamy do regularnych odwiedzin i komentarzy. A może nawet będzie kiedyś okazja, żeby poznać się osobiście… różnie bywa.
   Trzymaj się, również Pozdrawiam ;)

   P.S.
   Uczymy się od wszystkich całe życie. Bez najmniejszej ironii, od każdej z nich już wiele się nauczyłem.

 • Skowronek

  zaskoczyłes mnie… poważnie :) masz u mnie plusa :P

  Wiem… „Bywam piekącym jadem trolów na internetowym forum”, ale mam coś na swoją obrone… Zależy mi na tym żeby móc wrócić z pracy, a najcześciej wracam tylko na chwile. Odpalam kompa i chciał bym zobaczyć co się dzieje w regionie, a co za tym idzie chciał bym żeby moje źródełko informacji było jak najfajniejsze :P Więc wybacz mi tą lekko kąśliwą uwage. Nic do Ciebie nie mam. Spoko chłop z Ciebie tylko mało sie uśmiechasz :)

  Pozdrawiam :) Skowronek

 • Mariusz Bedkowski

  Hehe, „Stary”… jakbyś miał do wygłoszenia ok. 3 minutową kwestię zamknięty sam jak palec w pokoju, plus duuuży stres, który towarzyszył nam wszystkim podczas naszego „wielkiego” kanałowego startu, to uwierz mi, że też byś się nie uśmiechał ;)
  Zerknij np. na newsa „Noc z Andersenem” i już przekonasz się, że nie zamierzam tutaj iść w takie oficjalne „orędzia” ;) Było raz i wystarczy.
  Pozdro Skowronku ;)

 • Skowronek

  nie aż taki stary… :P

 • Sc

  Pomysł jak najbardziej ok.. Nie samym polsatem czy tvn-em człowiek żyje. A wiedza o NASZYM regionie jest „bezcenna”..
  PS: Pamiętajcie o Sosnowcu
  pzdr

 • Sc

  Myślę, że warto uzupełnić kulturalny charakter Waszej stacji o „wątek” ekonomiczny. Mam na myśli inwestycje jakie mają miejsce w Naszym regionie, o których ludzie mogą po prostu nie wiedzieć bądź nie rozumieć idei jaka przyświeca ich powstawaniu..
  Po drugie przedsiębiorstwa, ciekawe miejsca pracy, wybitne szkoły w Naszym regionie itp..
  Tu nie chodzi o zmianę koncepcji programu, która nie wątpliwie jest. Natomiast myślę, że „małe” dawkowanie takich informacji może być dla wielu mieszkańców i „widzów” ciekawe..
  To oczywiście jest moje subiektywne zdanie :)
  Raz jeszcze pozdrawiam i trzymam kciuki!

 • Mariusz Bedkowski

  Witam Sc
  Nie wiem, czy uwierzysz, ale dziś w firmowym mailu pisałem m.in. o konieczności nagrania kilku tematów w Sosnowcu ;) (padło też kilka konkretnych propozycji).
  Szkoły i inwestycje również mamy już w planach na najbliższe tygodnie. A Twoje kolejne propozycje będą rozpatrzone w trybie pilnym na naszym jutrzejszym kolegium redakcyjnym o 9.00 ;)
  KAŻDE „subiektywne zdanie” jest dla nas „bezcenne” :)
  Dzięki i Pozdrowienia !

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress