Mateus

2011-06-10

Zapraszamy do oglądania nowego programu Fashion 99! Znajdziecie w nim wszystko to, czego potrzebujecie, by poczuć się 100% kobietami. Dowiecie się co jest modne w tym sezonie, w jakie kosmetyki bądź zabiegi upiększające warto zainwestować swoje pieniądze, a także jak zgubić przed wakacjami zbędne kilogramy.

Wszystko po to, by każda oglądająca nas kobieta mogła poczuć się wyjątkowo i po prostu Fashion. W tym programie poznacie również punkt widzenia naszych gości. Już niebawem w programie rozmowa z laureatami tegorocznej edycji Miss Śląska i Zagłębia.

Obiecujemy, że nie tylko panie znajdą tu coś dla siebie. Również dla panów będziemy mieli sporo ciekawostek.

Gospodarzem programu jest Studio Urody Mateus w Sosnowcu. Już teraz zapraszamy do obejrzenia prezentacji filmowej Studia naszego autorstwa i tym samym zapraszamy do współpracy przy tworzeniu programu.

Jeżeli chcielibyście pokazać coś ciekawego w tych tematach, które porusza nasz program – zapraszamy. Nawiążemy również współpracę z firmami ze Śląska i Zagłębia, które zajmują się szeroko rozumianą modą, urodą, fitness, są dystrybutorami kosmetyków, czy też prowadzą ciekawe zajęcia sportowe.

Program jest otwarty – serdecznie wszystkich zapraszamy do udziału i do jego oglądania.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress