Mam Talent II

2011-06-21

Dziś zapraszamy Was na kolejną porcję zmagań artystycznych uczestników słynnego talent show MAM TALENT, które zarejestrowaliśmy podczas katowickich castingów do programu. Pamiętajcie, że wśród tych osób może znajdować się przyszła gwiazda.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+
 • Mariusz Bedkowski

  Dawid Podsiadło i to jego niesamowite „Someday” ;)
  (no nie jego, ale on śpiewa to najlepiej, co tam John Legend – przy całym szacunku)

 • bleble2

  Panie Mariuszu, widzę, że materiały kolegów się podobają mimo dalekiej z nimi współpracy. Niewiem jak to wygląda ale brakuje już w tych materiałach takiego dobrego smaczku jak kiedyś. Chciałbym tak jak większość mieszkańców żeby to wszystko wróciło.

  • sarman

   Mów za siebie!. Mnie obecne materiał się podobają, i uważam są ciekawsze i z większym klimatem, 2 TV typu TVS to nie jest potrzebna. A pan Mariusz mnie osobiście nie pasował do takiej TV. Poza tym przydało by się aby troszkę luźniej robili te materiały, za sztywni w nich są…

   Zastanawia mnie też nick „bleble2″, może to ego pana Mariusza z mało kreatywną nazwą …

 • bleble2

  Za sztywno ? Mnie się wydaje, że przede wszystkim poprawnie. Luźno ? No cóż, luźne sprawy zostawmy alkoholikom i nałogowcom a poważne sprawy róbmy z głową a nie luźno… Wiemy, że sarman nawiązuje do bardziej kreatywnego ego związanego z napojami wyskokowymi ale nie ukrywajmy, że nie każdy lubi tak jak sarman. Lepiej na poważnie i na trzeźwo. I tak też proponuję.

  • sarman

   Nie podoba ci się ? Konkurencji jest sporo. Osobiście byłbym zadowolony z wymiany pana Mariusza na kogoś w stylu Niekrytego Krytyka, ale ten blog dopiero zaczyna. Ci ludzie z wywiadów powinni przede wszystkim dawać coś od siebie a nie sztywne „bleblebleble”. W stanach udowodnili że śmiech jest zdrowy i zaraźliwy. Co bym jednak nie sądził na ten temat i tak wolę kobiety przed kamerą.

   Dla twojej informacji nie toleruję ludzi korzystających z używek typu %, papierosy, dopalacze.

   „kreatywnego ego” – Kreatywne TAK!!! Ale nie sztywne. „Poważnie”, to chyba jakaś choroba z rodziny „pesymista,realista” – na to się nie umiera?

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress