Palarnia Kawy

2011-07-27

Jedyne takie miejsce w regionie, gdzie wypala sie zielona kawę sprowadzaną z różnych części świata to mini palarnia kawy i kawiarnia Aruko w Sosnowcu prowadzona przez pana Grzegorza Trzepińskiego, o którym można powiedzieć, że o kawie wie wszystko. Tu nawet zwykła filiżanka kawy, ale przyprawiona szczyptą pasji może stać się czymś niezwykłym. Zanurzcie się razem z nami w świat kawy. Zapraszamy!

Na pierwszych 10 widzów Kanał99, którzy obejrzą nasz materiał o mini- palarni kawy pana Grzegorza czeka pyszna filiżanka świeżo palonej kawy. Należy zgłosić się 28 lub 29 lipca do kawiarni na ulicy ul. Zwycięstwa 5 lub Modrzejowskiej 47 w Sosnowcu i powiedzieć, że jest się widzem Kanał99.

 

Autor: Sonia

FacebookTwitterWykopGoogle+
 • Wiktor

  Oglądnąłem. Byłem. Powiedziałem formułkę z materiału i cholera nic nie dostałem. Jak to tak ? Jawne oszustwo. Człowiek chce wypić kawę za friko, korzysta z tych konkursów, cholera czy każdemu się wydaje że nas stać na bilety do kina lub kawę ? Będzin jest biedny.

 • Sonia

  Nie wiem dlaczego zaistniała taka sytuacja, jeśli chodzi o bilety do kina – osobiście wręczałam już tę nagrodę kilku zwycięzcom w postaci biletu – nikt nie miał nigdy z tym żadnych problemów. Zaintrygował mnie pan, więc postaram się dodzwonić do kawiarni i dowiedzieć – czemu tak się stało. Może został przekroczony limit pierwszych 10 osób ?

 • LING SQUARE

  By importować kawę język obcy nie może być obcy: http://www.youtube.com/watch?v=jPN7apLIE2I

 • JANS

  Jestem mieszkańcem Sosnowca. Wczoraj (23 08 2012) miałem przyjemność napić się doskonałej kawy w Kawiarni przy ul. Modrzejowskiej w Sosnowcu. Bardzo miła i fachowa obsługa. Dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy o moim ulubionym napoju. Z nadzieją , że spotka mnie to samo w kawiarni przy ul. Zwycięstwa – wstąpiłem tam dzisiaj. Lokal przy uczęszczanej ulicy. W środku dwie panie z obsługi . Była 16’45. Na drzwiach napisano ,że czynne do 17;00. Jedna z pań poinformowała mnie że kawę podają do godz 16;30. Druga z pań dodała ,że ekspres jest już wymyty. Panie Grzegorzu, czy to Pan wprowadził takie zarządzenia ?- jeśli tak to proszę zmienić godziny otwarcia kawiarni ,albo personel. Pozdrawiam Jan.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress