Skatepark w Będzinie

2011-07-28

Obecnie w każdym mieście powinno być miejsce specjalnie wydzielone dla fanów sportów ekstermalnych, których liczba wzrasta w ostatnich latach. W innym razie wybieraja oni po prostu miejsca publiczne w centrach miast. W Będzinie na taką inwestycje czekają wszyscy mieszkańcy, powołany został nawet ostatnio specjalny profil na portalu społecznościowym Facebook. Prezydent zapowiada, powstanie profesjonalnego Skateparku w 2012 roku.

Autor: Sonia

FacebookTwitterWykopGoogle+
 • mk

  O rany, nie chcę wyjść na malkontenta ale najprawdopodobniej skatepark powstanie bez jakichkolwiek konsultacji ze środowiskiem, a samą budowa zostanie zlecona firmie, która z budową skateparków nie miała nigdy styczności. Powstanie kolejny „Grabek” bądź „Kępa” gdzie bezmyślność urzędnicza i chęć wydania jak najmniejszych funduszy doprowadziła do powstania miejsc, które całkowicie nie nadają się do jazdy :(

  • Michal

   Dlatego zapraszamy do dyskusji. Piszcie co dla Was jest ważne w tej kwestii. My ze swojej strony postaramy się podtrzymać temat. Jeżeli ludzie decydujący o tym zobaczą, że jest odzew na pewno nie pozostanie to bez echa.
   Kanał99 to jedno z miejsc, gdzie poruszamy właśnie tematy związane bezpośrednio z nami – mieszkańcami Zagłębia.
   btw. już niedługo nowa odsłona naszego portalu

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress