Kobieta za kółkiem!

2011-09-14

W tym materiale postaramy się Wam odpowiedzieć na nurtujące wszystkich pytanie czy to kobiety są lepszymi kierowcami od mężczyzn. Dowiemy się również jak dbać o swoje bezpieczeństwo na drodze. Rozmawiamy z asp. Mariuszem Miszczykiem na temat prowadzonej na stronach policyjnych akcji profilaktycznej „Panie za kierownicą”.

Autor: Kanal99

FacebookTwitterWykopGoogle+
  • Krytyk2

    Wielki mi aspirant. Człowieku lepiej do kierowania ruchem się weź. Co ty wiesz o kierowaniu autem. Wygodne obuwie. Równie dobrze w szczudłach można prowadzić. Ciekawe czy szanowny Pan aspirant wie jak się hamuje awaryjnie w szpilkach albo szanowne Panie które z wielkim bananem odpowiadają ale pojęcia nie mają jakie partie mięśni pracują wydajnej w jakim obuwiu. A potem zgrzyt i płacz – bo ja nie wiedziałam. I tu jest właśnie cały sęk problemu. Dla kobiety nieważne co na drodze, byle by dobrze odbijała się w lusterku, byle by tylko jechać – pełno śmieci dookoła – ale brać to co potrzebne – to dla kobiety sprawa drugorzędna – najpierw szpilki i moda. Lepsze od mężczyzn to kobiety są w aucie – na osiedlu, podczas jazdy do osiedlowego marketu lub tarasowaniu drogi. Jak się ktoś boi wyjeżdżać na drogę to się siedzi w domu a nie tarasuje ruch na przestrzeni kilku kilometrów.

  • PG

    Przecież policja zajmuje się wszystkimi sprawami, które mogą przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa. Pan Aspirant taką sprawą się również zajął i chwała mu za wrażliwość bo takich ludzi potrzebują polskie służby mundurowe. A poza tym, kilka kobiet nie odpowiada za całą resztę. Mężczyźni też nie są idealnymi kierowcami:) Pozdrawiam Pana Krytyka:)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress