Targowy parking-spór

2011-09-07

Wracamy do tematu protestu na będzińskim targowisku. Władze spółki Interpromex Sp. z o.o. administrującej targiem spotkały się z niezadowolonymi kupcami aby wspólnie debatować o rozwiązaniu istniejących nieporozumień.

Według kupców największym problemem jest kwestia parkingu, który do czasu ukończenia modernizacji został w dużej części udostępniony handlarzom z zagranicy. Ale problem jest dużo bardziej złożony…

Zainteresowanych odsyłamy do naszego wcześniejszego materiału w tej tematyce  http://kanal99.pl/?p=2138

Autor: Kanal99

FacebookTwitterWykopGoogle+
 • kupiec

  Zastanawia mnie dlaczego miasto trzyma takiego nieudacznika jak p.Bystrowski na stanowisku prezesa interpromexu.O co chodzi po zmianie prezydenta liczyliśmy na korzystne zmiany również na naszym targowisku, na próżno pan prezio znowu realizuje projekty które generują zyski tylko i wyłącznie dla niego i jego „przyjacół” .Zbliżają się wybory mam nadzieję że ocenę rządzącym to znaczy partiom które reprezentują wystawimy właściwą ocenę.

 • PG

  Właśnie dlatego na facebook.com stworzyliśmy wydarzenie, na które Pana i wszystkich Państwa zapraszamy „Spytaj polityka, on Ci prawdę powie…”. Na tej stronie możecie zadawać pytania wszystkim startującym w październikowych wyborach politykom z regionu i oni Wam odpowiedzą:) Zapraszamy serdecznie!

 • Michal

  Czy odpowiedzą – zobaczymy.
  Będziemy w każdym razie próbować. Fakt niskiego zainteresowania tym wydarzeniem też będzie dla nas odpowiedzią od Was. Może ludzie tracą nadzieję i nie widzą sensu, aby o cokolwiek pytać… A może jest wręcz przeciwnie. Jest tak super, że nie mamy pytań :)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress