Szperaczek Fashion Day.

2011-09-24

W związku 20-leciem Ośrodka Kultury w Będzinie oraz uzyskaniem przez zespół The Stage pełnoletności, 29 września w Będzinie odbędzie się pokaz mody na światowym poziomie. Tego wydarzenia nie można przegapić !

Zapraszamy!

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+
 • Krytyk2

  Ale gówno. Człowiek małpa jak zwykle wymiata. I ja mam kupić te wymiętoszone i wygniecione przez dwa byty w koszu rzeczy ?

 • Mariusz Bedkowski

  Tak się zastanawiam Krytyku… nierzadko masz bardzo konkretne, rzeczowe uwagi, które nawet jeśli zabolą, to pewnie każdy redaktor jakoś tam weźmie do siebie… Sam wiem to z doświadczenia jeszcze przed Kanałem 99 i dobrze, że są osoby, które nie boją się mówić wprost. To nas czegoś uczy itp. itd., każdego uczy.
  Ale akurat to, co zrobiłeś powyżej… jest chamskie i niesmaczne. Jak kiedyś zauważyłeś nie jestem już częścią ekipy, ale jako osoba, która uczestniczyła w tworzeniu tego „miejsca” chcę powiedzieć stanowcze NIE takim komentarzom.
  Fajny materiał, Pozdrawiam ekipę !

  • mo

   Uwagi Krytyka2 świadczą tylko i wyłącznie o nim samym. W każdym przypadku… Szkoda, że nie da się tutaj dać komuś „ignora”. Dziecko jak chce zwrócić na siebie uwagę – krzyczy. Krytyk2 – pisze chore komentarze. To męczące.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress