16.01.2012

2012-01-16

Zmienne warunki na drogach
Weekendowe opady śniegu i towarzysząca im bardzo niska temperatura spowodowały fatalne warunki dla kierowców. Dziś rano sytuacja na najważniejszych lokalnych drogach była już w znacznym stopniu opanowana.

Konkurs na projekt statuetki Jana Dormana
Urząd Miejski oraz Ośrodek Kultury w Będzinie zapraszają do udziału w konkursie na projekt statuetki Jana Dormana.

Autor: Kanal99

FacebookTwitterWykopGoogle+
 • Krytyk2

  Pani Siemińska to ma pecha normalnie – ciągle jest grana na tle syfu z zewnątrz Urzędu Miasta, ale cóż – widać musi być źle odbierana przez ekipę no i szkoda na nią dobrego tła.

 • Mariusz Bedkowski

  Wczorajszy materiał, który przecież też komentowałeś Drogi Krytyku chyba rozjaśnia już sprawę tego cytuję: „syfu z zewnątrz Urzędu Miasta”… No i jak pewnie zauważyłeś sami łapiąc się na tym ostatnio, zaczęliśmy szukać innych rozwiązań w tej kwestii.
  A propo Twoich znajomych z UM (Pani Zosi, Pani Renatki) i tematu ogrzewania, okien itd., to chyba (chyba) nawet tak na logikę pozbawiony remontu od ok. 40 lat budynek mógł mieć już z tym problemy. Szczelne okna raczej istotne, szczególnie zimą.
  I taka luźniejsza, ogólna uwaga na koniec – po długiej pauzie Krytyk zatęsknił i powrócił. Osobiście „pierwszy” i raczej ostatni raz wdaję się z Tobą w miłą polemikę, bo to tylko amunicja na jaką czekasz. Ale w każdym razie – Welcome Home !
  Pozdrawiam-y

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress