Bal przebierańców

2012-02-22

Wczoraj w Będzinie-Grodźcu odbył się coroczny „Ostatkowy Bal Przebierańców” zorganizowany przez członków chóru parafialnego „Katarzyna”.

Panią przewodniczącą podpytujemy jeszcze o jej oryginalną kreację.

A na parkiecie bal na całego. Chciałoby się powiedzieć zabawa po grodziecku, ale i po turecku.

Pani Janina była największą damą tej imprezy. Co ciekawe pomysł na strój Kleopatry znalazła w Internecie, korzystając ze swojego nowego laptopa.

Z kolei Pan Janusz postanowił wyruszyć parostatkiem w piękny rejs.

Najodważniejsza okazała się Pani Dorota. W obecnym czasie przebrać się za pracownika polskiej służby zdrowia…

Na balu nie można było także nie zauważyć zajączka „Szaraczka”.

Jedna z uczestniczek balu świętowała w ten wieczór swoje urodziny. W związku z tym oczywiście nie mogło również zabraknąć toastu za zdrowie solenizantki.

Ano niech żyją nam babcie i dziadkowie jak najdłużej. W zdrowiu oraz takiej „balowej” formie i kondycji. Naprawdę pozazdrościć.
Tym razem tylko „przebrany” za redaktora – Mariusz Będkowski, Kanał 99.

Autor: Kanal99

FacebookTwitterWykopGoogle+
 • Wiktor

  Jestem bardzo zaniepokojony. Gdzie są moje ukochane informacje dnia ? Czyżby znowu kolejne zmiany specjalnie dla NAS ??? A gdzie jest logo HD ? Czyżby jakość materiałów spadła ??? Cóż to znowu za jakieś przebieranki ?

  • Michal

   Informacje dnia są teraz przygotowywane do kablówek. Można je oglądać w sieci NGTV, w Internecie będą znów, ale już w nowej odsłonie portalu, która już wkrótce.
   A co do logo HD, po co logo HD? Kanał99 jest nagrywany i emitowany tylko w HD. Poza tym te 2 literki psują nam wizerunek logo :)

 • Wiktor

  Nie możliwe. Jak w HD ? Ja mam monitor HD i ten obraz wcale nie jest w jakości HD gdy odtwarzam go w pełnej rozdzielczości. To jak z tym HD jest ?

 • Wiktor

  Panie Hankusie, ja nie mam NGTV, czemu nie wrzucicie tych informacji na stronę i zostawiacie mnie sam na sam z Mariuszem Będkowskim ??? I co to za kolejna nowa odsłona portalu, czy będzie się wiązać z nowym logiem tak jak ostatnio ? Czy logo już zostanie jako to nowe ale już stare ? A może barwy będą się zmieniać zgodnie z rokiem liturgicznym ? Adwent już tuż tuż.

 • mo

  Panie Wiktorze, jestem zachwycona Pana dowcipem! Nie każdy umie tak błyskotliwie pisać będąc jednocześnie niezadowolonym ze wszystkiego dookoła.

 • Krytyk2

  Pani Moniko – dowcip dowcipem ale pytanie słuszne i podstawne. Ja rozumiem, że ludzie się zmieniają ale nie trzeba od razu rozbierać się do naga żeby zobaczyć, że coś tu nie gra – nie musi koza zamienić się w barana – skoro są zmiany to pewnie słuszne ale czekamy na ich realizację – skupiają się one na zmianie kolorów? Loga ? A czemu ma to służyć ? Czy ksiądz z ambony będzie głosić kazanie w HD na antenie NGTV ? Może jakieś gry online na stronie jeszcze ? Szczerze nie mogę doczekać się już kolejnej nowej bardziej nowsiejszej odsłony portalu i Kanału99.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress