Bilety drożeją!

2012-03-05

Pasażerowie komunikacji miejskiej już od 1 kwietnia za każdy bilet zapłacą więcej, a wraz z podwyżką cen biletów, zostaną ograniczone ulgi dla części emerytów których wiek nie przekroczył 60 lat - informuje Anna Koteras, rzeczniczka prasowa KZK GOP.

Również przejazd D-tką, czyli znaną linią autobusową na trasie Dąbrowa Górnicza-Sosnowiec -Katowice, od niedawna kosztuje 2 złote i pięćdziesiąt groszy. Poprzednia stawka 2 złotych utrzymywała się przez lata - jak zapewnia Sławomir Starczynowski, reprezentujący przedsiębiorstwo przewozowe D-tka, ceny przejazdu linią autobusową D są korzystniejsze niż stawki oferowane przez KZK GOP.

A wszystkiemu winne są ceny paliw. Dziś za litr 95 zapłacimy prawie 6 złotych, kiedy w roku 1999 litr benzyny kosztował zaledwie 2 złote. Ceny paliw odbijają się na wszystkim, począwszy od transportu osób, poprzez transport żywności. Pojawia się zatem pytanie czy już niebawem komfort jazdy samochodem będzie zarezerwowany jedynie dla wybranych.

Autor: Kanal99

FacebookTwitterWykopGoogle+
 • mo

  Chyba sobie kupie konia.

 • Artek

  Po co dajecie opis który potem czyta reporterka słowo w słowo?

 • mo

  A jak ktoś nie ma głośników?

 • Michal

  Opis dajemy głównie z 3 powodów:
  1. dla osób niesłyszących
  2. dla pozycjonowania materiału (są oczywiście tagi, ale w tekście są inne sformułowania, które mogą pomóc w pozycjonowaniu, czego efektem jest dotarcie do większej liczby osób)
  3. dla osób, które nie mają głośników lub chcą tylko obejrzeć materiał bez dźwięku

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress