PojednaNIE ?

2012-03-10

O sporze pomiędzy radnym Adamem Szydłowskim, a wiceprzewodnicząca Rady Powiatu, Elżbietą Kwaśnicka mówiliśmy już przy okazji relacji z XII sesji Rady Powiatu Będzińskiego. Wtedy to członek klubu Platformy Obywatelskiej apelował do starosty, aby załagodził konflikt powstały między nim, a radną Kwaśnicką.

I tak właśnie się stało,  spór radnych Powiatu Będzińskiego trafił na sądową wokandę. Posiedzenie pojednawcze pomiędzy stronami konfliktu miało miejsce 9 marca w Sądzie Rejonowym w Będzinie.

Jak swoją decyzję o odrzuceniu zawarcia ugody argumentuje radna Elżbieta Kwaśnicka ?

Datę rozprawy pomiędzy radnym Adamem Szydłowskim, a wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Elżbietą Kwaśnicką sąd wyznaczył na maj.

Pojednania nie wyklucza również druga strona konfliktu. Radna Kwaśnicka podkreśla jednak, jakie warunki muszą zaistnieć, aby taka ugoda została zawarta.

Jak zakończy się spór pomiędzy Elżbieta Kwaśnicką, a Adamem Szydłowskim póki co nie wiadomo. Miejmy jednak nadzieję, że radni w niedługim czasie dojdą do porozumienia, bowiem zaistniała sytuacja nie służy dobrze wizerunkowi będzińskiej rady.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress