Zmieniają świat

2012-03-26

Młodzi ludzie mogą, a nawet powinni zmieniać nasz świat. „YMC – young man can change the world” to międzynarodowa wymiana młodzieży realizowana przez Stowarzyszenie Dzieciom Będzina. Projekt powstał dzięki współfinansowaniu Komisji Europejskiej w ramach programu „Młodzież w działaniu”.

W realizowanym na terenie Będzina projekcie uczestniczy 37 osób z 5 krajów partnerskich – Litwy, Łotwy, Szwecji, Węgier oraz Polski.

Zgodnie z założeniami programu tematyka zajęć i warsztatów obejmuje zagadnienia związane z prawami człowieka, tolerancją, a także przeciwdziałaniem dyskryminacji i rasizmowi.

Realizacja kilkudniowego projektu potrwa jeszcze do najbliższego czwartku.

Autor: Kanal99

FacebookTwitterWykopGoogle+
 • Krytyk2

  To Ci draka. Wojtek dla niepoznaki został kooordynatorem projektu o którym telewizja w której pracuje robi materiał. Cóż za autopromocja. Dobrze, że została zmieniona koszulka bo już byłbym go pomylił z Panem Wiktorowiczem z drzazgi w OKU Kultury.
  Soniu – tak wiemy wiemy – podoba Ci się logo po prawej… coś jeszcze ???

 • Mariusz Będkowski

  „A świstak siedzi i zawija je w te sreberka…”.
  Ostatnio Twoja zła passa, oj zła. W amerykańskim hokeju mówią o tym „cold streak”, ale cóż poradzić, że się tak ślizgasz. Obrażasz ludzi (w tym w chamski sposób kobiety), nie trzymasz się faktów, bo i skąd możesz je znać… eh.
  Ja będąc krytykiem wolałbym trzymać też przy tym fason. Polecam (i mimo wszystko) Pozdrawiam.

 • Sonia

  Krytyku, nie oglądam materiałów, które mnie nie interesują xD może jakbyś tak robił, twoje życie byłoby o wiele mniej stresujące ;)

 • mickey88

  Woitech , it was really great to be there , I really spend nice week and I miss all of you, hope we will meet again somewhere on „european path” thanks for all members of polish team and good job, you were like angels for us.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress