Skatepark w planach

2012-04-25

Brak odpowiednich miejsc, gdzie młodzi ludzie mogli by pojeździć na deskorolce, czy też rowerze zdaje się być poważnym problemem w naszym regionie. Władze Będzina zapowiadają, że wkrótce ma się to zmienić. Według obietnic jeszcze w tym roku na skromnej mapie zagłębiowskich skateparków ma przybyć kolejne miejsce.

Inicjatywa powstania skateparku w Będzinie to temat poruszany od wielu lat. Nie da się ukryć, że tego typu obiektów na terenie całego Zagłębia Dąbrowskiego jest naprawdę niewiele, tym bardziej, że większość z nich miano skateparku nosi jedynie z urzędniczej nazwy.

Zwolennikom sportów ekstremalnych zapewne marzą się obiekty na światowym poziomie, na którym mogli by szlifować swoje umiejętności. Mimo to każda inicjatywa wydaje się być cenna. Na ocenę czy planowany obiekt spełni jednak oczekiwania młodych skaterów póki co jest zdecydowanie za wcześnie.

Kiedy w będzińskim skateparku uda się wykonać pierwsze triki jeszcze nie wiadomo. Plac pod inwestycję został już przygotowany, teraz pozostaje nam czekać tylko na rozpoczęcie budowy, która miejmy nadzieję zostanie ukończona na czas.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress