Spotkanie z Palikotem

2012-04-24

Janusz Palikot, polityk, a może bardziej celebryta? Dziś jego kontrowersje tracą na sile na rzecz umacniania się pozycji silnego lidera politycznego.

Takim zapewnieniem Janusz Palikot podziękował mieszkańcom Zagłębia za niemal 15% poparcie Ruchu  w ostatnich wyborach parlamentarnych. 22 kwietnia odwiedził Dąbrowę Górniczą w bojowym nastroju, czego wyrazem może być choćby czerwony kolor jego marynarki. Janusz Palikot proponuje Polakom program korekty kapitalizmu.

Janusz   Palikot zjawił się w Dąbrowie na zaproszenie zagłębiowskiego posła Jerzego Borkowskiego.

Jedni go nie znoszą, inni są w niego wpatrzeni jak w obrazek. Pani Janina, która martwi się o przyszłość swoich wnuków wierzy głęboko, że Janusz Palikot jej nie zawiedzie.

Nie tylko Pani Janina, ale każdy uczestnik spotkania mógł zadać pytanie swojemu politycznemu ulubieńcowi i dodatkowo w zamian otrzymać książkę jego autorstwa.  Nie da się ukryć, że to właśnie wiara była wspólnym mianownikiem licznie przybyłych na spotkanie seniorów, ale też nieco młodszych mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego.

Jednak Rafał 23 letni student podkreśla, że to nie samej dla obecności lidera partii warto było uczestniczyć w spotkaniu.

Pojawia się tylko pytanie, czy to sam program Ruchu Palikota, czy może bardziej chęć poznania gwiazdy polskiej sceny politycznej przyciągnęły na spotkanie tak wielu słuchaczy?

 

 

Autor: Kanal99

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress