Auto Moto Show

2012-05-21

Szybki samochód, a w nim piękna kobieta, to niewątpliwie marzenie każdego mężczyzny. Rajem dla miłośników piękna w najczystszej postaci były na pewno odbywające się w sosnowieckim Expo Silesia targi „Auto Moto Show”.

Od 18 do 20 maja uczestnicy targów zachwycali się przede wszystkim tym co nowoczesne. Ale znalazły się tu również zabytkowe samochody, które mają swoją duszę. Co ciekawe, możliwe jest wynajęcie starego, a zarazem bajkowego Forda T na wesele bądź inną ważną uroczystość.

Podziwiać można było także nieco większe auta, którymi jazda dostarcza dużej dawki adrenaliny. Pan Ireneusz, miłośnik jazdy samochodami terenowymi, opowiedział nam o wyposażeniu swojej terenówki.

Ale oprócz podziwiania prawdziwych skarbów motoryzacji, przybyli na targi goście mogli spróbować jazdy na trolejach, która sprawia wrażenie poruszania się auta po śliskiej nawierzchni.

Na targach nie zabrakło też stróżów prawa. Policjanci z Sosnowca prezentowali nowoczesny sprzęt m.in. symulator działania pasów bezpieczeństwa oraz alko gogle czyli okulary dzięki którym widzimy świat dokładnie tak samo jak kierowca,  w którego krwi występuje stężenie około 1 promila alkoholu.

Co ciekawe, na targach nie brakowało licznie przybyłych Pań, które zapewniają, że znalazły się tutaj nie tylko z powodu zamiłowania do motoryzacji swoich partnerów.

Jak się okazuje motoryzacja powoli przestaje być pasją zarezerwowaną wyłącznie dla Panów, a „Auto Moto Show” to nie tylko spotkanie zafascynowanych samochodami mężczyzn, ale przede wszystkim idealny sposób na spędzenie wolnego czasu.

Autor: Kanal99

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress