Festyn w Wojkowicach

2012-06-28

Zdecydowanie dłuższe dni i krótsze noce mogą oznaczać tylko jedno, lato rozpoczęło się na dobre, tym samym aura na zewnątrz pozwala nam coraz częściej na błogi odpoczynek. W miniony weekend każdy kto zechciał spędzić miło czas na świeżym powietrzu mógł odwiedzić Wojkowice.

Impreza pod egidą MOK-u odbywa się cyklicznie. Za każdym razem na uczestników festynu czeka wspaniała plenerowa zabawa. Program imprezy został zaplanowany tak, aby zapewnić rozrywkę dla całej rodziny.

Poza licznymi zabawami plenerowymi Wojkowicki MOK przygotował również dla mieszkańców miasta specjalne atrakcje muzyczne. Jedną z nich były występ Norbiego, który w trakcie godzinnego koncertu zaśpiewał swoje największe przeboje.

Muzyk znany z dobrego poczucia humoru, bardzo szybko rozbawił zebraną publiczność. Zapytany przed koncertem, o to jak podobają mu się mieszkanki Wojkowic zdradził, że tych najbardziej „gorących kobiet” będzie wypatrywał na scenie podczas swojego występu.

Jak się okazało przy utworach Norbiego dobrze bawili się wszyscy, a nie tylko zgromadzone pod sceną piękne Panie. Zgodnie ze słowami jednej z jego piosenek – „Rozkołysz się” – oczywiście także wojkowicką publiczność udało się rozkołysać.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress