Piłkarskie szaleństwo!

2012-06-12

Zgodnie ze słowami utworu Libera i zespołu InoRos w piątek 8 czerwca narodowy „Stadion oszalał… Czyste szaleństwo, Od morza do Podhala”. Poza stadionem właśnie od morza aż do Tatr piłkarskie szaleństwo opanowało również liczne Strefy Kibica, puby, sklepy i nasze domy. Oczywiście również będzińska Strefa Kibica okazała się strzałem w dziesiątkę.

A na boisku Biało-Czerwoni grali jak natchnieni… szkoda, że niestety tylko pierwszą połowę zakończoną wynikiem 1-0.
Drugie 45 minut to już męczarnie naszych piłkarzy. Grecy wyrównali i byli nawet o krok od zwycięstwa. Ale remis na otwarcia naszego Euro również cieszy.

Dziś po godzinie 20.00 powróci Euro szaleństwo w całym kraju. Znowu wszyscy Polacy zjednoczą się tylko w jednym celu – pomóc naszej reprezentacji, a pomóc tym bardziej, że gramy z Rosją, naszym odwiecznym rywalem. No cóż, pozostaje tylko przypomnieć słowny piłkarski klasyk wybitnego polskiego dziennikarza i komentatora, Andrzeja Twarowskiego – „Drodzy Państwo, zasiadamy w wygodnych fotelach, zapinamy pasy i… odlatujemy”.

Autor: Kanal99