Polityczne barwy…

2012-07-19

W naszym materiale z 10 lipca redaktor Marcin Lazar postanowił odwiedzić z kamerą biura poselskie na terenie Będzina, m.in. biuro posła Ruchu Palikota, Jerzego Borkowskiego. Biuro było zamknięte, na drzwiach tylko krótka informacja i numer telefonu. Doceńmy jednak fakt, że poseł Borkowski skontaktował się z nami telefonicznie prosząc o wyjaśnienie całej sprawy.

Mimo braku interesantów poseł zapowiada pełną gotowość dla swoich wyborców z Będzina.

We wspomnianym materiale zawitaliśmy również do będzińskiego biura posła Witolda Klepacza, jak wiadomo od niedawna już członka Ruchu Palikota. Dziś posła odwiedziliśmy w jego nowym biurze w Sosnowcu.

Transfer posła Klepacza, w końcu wieloletniego działacza Sojuszu Lewicy Demokratycznej, odbił się szerokim echem w całym Zagłębiu, co przecież nie bez znaczenie potocznie nazywanym „czerwonym Zagłębiem”. Jak to wpłynęło na relacje posła z prezydentami zagłębiowskich miast…?

Odejściem posła Klepacza absolutnie nie przejmują się lokalni działacze SLD.

Mocne słowa… A sam zainteresowany tonuje nastroje.

W takim razie my też spróbujemy pomóc ostudzić te emocje. Uprościmy sprawę i zapytajmy o… kolory.

Ideały, zdrada, moda – proszę ile różnych kolorowych kontekstów. A gdzie w tym wszystkim kredyt zaufania… zaufania wyborców. Tu niemal wszyscy politycy stawiają właśnie na kolory, zapominając niestety o szarej codzienności.

Autor: Kanal99

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress