Zagrali dla Karoliny

2012-07-16

6 na 6, nieco mniejsza boiskowa rywalizacja. Wejście na sportową arenę dobitnie zapowiada zbliżającą się sportową walkę. Oczywiście przede wszystkim liczy się serce do gry, no i też jednak umiejętności. Choć akurat w tym dniu liczyła się głównie piłkarsko – finansowa gra i pomoc dla Karoliny Dzienniak.

Jak być może już część uważnych widzów zdążyła zauważyć, swoją drużynę na tym turnieju miała również ekipa Kanału 99. A mówiąc precyzyjniej jeden z redaktorów i jego wieloletni koledzy z boiska.

Wydarzenia na boisku często kreują bohaterów. A dzięki temu spontanicznie i humorystycznie można porozmawiać przed kamerą.

Turniej piłki nożnej zorganizowany z myślą o Karolinie oczywiście zgromadził również kibiców, dodajmy kibiców w bardzo różnym wieku.

Faktycznie, na pewno ciężko o tym mówić. Ale też trzeba podkreślić, że tego dnia wszyscy graliśmy dla Karoliny.

Pomoc Karolinie to priorytet. Ale też jednak odnotujmy, że ten charytatywny turniej wygrała drużyna o dość oryginalnej nazwie „Szczępy”. Pokonując i nas „kanałowców”, zresztą absolutnie zasłużenie. Co jednak istotne, jak zapowiadają organizatorzy wkrótce odbędzie się kolejny turniej, również dla Karoliny. Zatem każdy dostanie szansę rewanżu…

Autor: Kanal99

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress