Eskalator 2012

2012-08-13

Lato z Radiem Eska, czyli jednym słowem Eskalator. Już drugą sosnowiecką edycję wakacyjnej imprezy Radia Eska zorganizowano obok Stadionu Ludowego przy ulicy Kresowej. Jedną z gwiazd tegorocznego Eskalatora był pochodzący z Będzina, Patryk.

Po występie Patryka wraz ze wspomnianym zespołem na scenie pojawiła się polsko-ukraińska grupa Enej.

Na Eskalatorze nie mogło również zabraknąć Kingi Zdrojewskiej i Marcina Dworaka. „Kinga i Straszny Dworak” to oczywiście nierozłączna para prezenterów Radia Eska. Nam choć na chwilę udało się ich rozdzielić.

Podpytajmy jeszcze: jak to jest być aktywnym medialnie bez tej drugiej medialnej połowy ?

Największą gwiazdą tegorocznego Eskalatora była Ewa Farna, tego wieczoru pełna pozytywnej energii. A w zasadzie można powiedzieć energetyczna jak zawsze.

Już w najbliższy czwartek od godz. 10.00 na castingu w sosnowieckim Teatrze Zagłębia, Ewa Farna będzie poszukiwać talentów muzycznych, którzy dołączą do jej drużyny w programie „Bitwa na głosy”.

Niewykluczone, że drużynę Ewy zasili ktoś z obecnych na jej koncercie fanów.

Faktycznie atmosfera na tegorocznym Eskalatorze była naprawdę gorąca. Jak widać było bardzo energetycznie i bardzo tanecznie. Można tylko żałować, że na kolejny, już trzeci sosnowiecki Eskalator trzeba będzie poczekać do kolejnych wakacji.

Autor: Kanal99

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress