RKS Grodziec u progu nowego sezonu

2012-08-09

11 sierpnia ligowe zmagania rozpoczną piłkarze RKS-u Grodziec, którzy pierwsze spotkania w rundzie jesiennej rozegrają na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Będzinie. Ta sytuacja jest oczywiście spowodowana pracami związanymi z budową zaplecza socjalno-administracyjnego w dzielnicy miasta.

Łączna powierzchnia obiektu wyniesie niespełna 190m kw, a w jego skład wejdą m.in.: dwie szatnie z pełnym węzłem sanitarnym, szatnia dla drużyny młodzieżowej, garaż, magazyn i pokój sędziowski.

Przedstawiciele RKS-u nie mogą już doczekać się powrotu na rodzimy obiekt przy Kijowskiej.

Kończący się okres przygotowawczy nie był zbyt udany dla będzińskiego zespołu, który z pięciu rozegranych spotkań wygrał tylko jedno.

W RKS-ie, podobnie jak i w Sarmacji, doszło do kilku zmian personalnych. Szeregi V ligowca opuścili: Rafał Zarychta i Tomasz Szewczuk. W ich miejsce działacze pozyskali m.in. zawodników, którzy w przeszłości reprezentowali już barwy Robotniczego Klubu Sportowego.

Pierwsze spotkanie będzinianie rozegraja w najbliższą sobotę o godz. 17.00 w Katowicach z miejscową Podlesianką. Celem wyznaczonym na ten sezon dla piłkarzy RKS-u będzie zajęcie miejsca w czołowej szóstce.

Autor: Kanal99

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress