Frontside w Ośrodku Kultury w Będzinie

2012-09-25

W ostatni dzień lata na dziedzińcu Ośrodka Kultury w Będzinie spotkali się miłośnicy naprawdę ciężkich brzmień. Jedno jest pewne – było szybko, ciężko i autentycznie.

Sobotni koncert rozpoczął się od występu Orion Prophecy, to właśnie muzycy z Knurowa swym ostrym brzmieniem jako pierwsi rozkręcili zgromadzoną publiczność.

Później było już tylko mocniej, kiedy z głośników poleciały dźwięki wydobywane z gardła wokalisty grupy – Basement, pod sceną wybuchł prawdziwy ogień.

Gdy przed zgromadzoną publicznością pojawił się kolejny zespół zrobiło się na prawdę gorąco. Pod sceną aż zawrzało , a niepozorna, acz charyzmatyczna liderka Totemu, wciąż zagrzewała do wspólnej zabawy.

Podczas sobotniego koncertu będzińscy miłośnicy metalowych pląsów pokazali, jaka energia w nich drzemie oraz czym tak naprawdę jest dobra zabawa.

Trzeba przyznać, że organizatorzy zadbali o nagromadzenie ciekawych kąsków muzycznych w jednym miejscu, gdyż zwieńczeniem sobotniego koncertu było pojawienie się zespołu Frontside.

Muzycy z Sosnowca od początku mieli doskonały kontakt z publiką. Frontside udowodnił, że wciąż jest w doskonałej kondycji, a jego potęga ma wielu fanów znających na pamięć całe utwory.

 

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress