Grad goli w Będzinie

2012-09-06

Wrzesień piłkarze będzińskiej Sarmacji rozpoczęli od hokejowego zwycięstwa 5:2 nad Zielonymi Żarki. Wynik tego spotkania mógł być zdecydowanie wyższy, lecz i jedni, i drudzy nie wykorzystali kilku dogodnych okazji.

Gospodarze już po 23 minutach prowadzili 4:0, a na listę strzleców wpisywali się kolejno: Marcin Strojek, Mateusz Keller, Artur Nowak i ponownie Mateusz Keller. Zieloni odpowiedzileli w końcówce pierwszej połowy po skutecznym uderzeniu Damiana Garcarza.

Tuż po przerwie kolejną bramkę strzelił Mateusz Oziębała,a wynik w dolicznym czasie spotkania ustalił Artur Nowak, który w przeciągu całych zawodów mógł skompletować co najmniej hattricka.

Dzięki temu zwycięstwu Sarmaci awansowali w tabeli na siódme miejsce z dorobkiem siedmiu punktów.

Następny mecz będzinianie rozegrają na własnym stadionie, 8 września o godz. 17.00 z Grunwaldem Ruda Śląska.

Autor: Kanal99