Ewelina Flinta dla hospicjum

2012-10-15

Będzin już po raz szósty włączył się w ogólnopolską kampanię „Hospicjum to też Życie”. Z tej okazji w niedzielę 14 października w Teatrze Dzieci Zagłębia odbył się koncert charytatywny „Głosy dla Hospicjum”.

Na rzecz podopiecznych hospicjum fundacji Pro Salute na deskach będzińskiego teatru wystąpiła Ewelina Flinta wraz z zespołem. Artystka po zakończeniu koncertu opowiedziała nam o swojej działalności charytatywnej oraz planach zawodowych na najbliższe miesiące.

Podczas koncertu każdy chętny mógł dodatkowo wesprzeć swoim datkiem hospicjum, wrzucając przeznaczoną na to sumę do specjalnie przygotowanych puszek. Dochód z cegiełek, zbiórki w czasie koncertu oraz licytacji utworu Eweliny Flinty zostanie przeznaczony na zakup jednorazowego sprzętu medycznego dla ciężko chorych pacjentów.

Trudno nie zgodzić się ze słowami wolontariuszy, którzy pokazali jak wiele radości i satysfakcji może nieść pomoc potrzebującym. Pomagając komuś bezinteresownie każdy z nas staje się bohaterem, często bezimiennym, ale mimo to tak ważnym.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress