Rekrutacja do Steelersów

2012-10-22

Niełatwo zostać facetem ze stali… o czym mogli przekonać się wszyscy, którzy pojawili się na drugiej w tym roku rekrutacji do drużyny futbolu amerykańskiego Zagłębie Steelers. Tym razem poza przedstawicielami klubu umiejętności potencjalnych zawodników oceniał gość specjalny, Ryszard Szaro, pierwszy Polak w NFL – największej zawodowej ligi futbolu amerykańskiego. Pana Ryszarda podpytaliśmy o początki jego kariery w Stanach Zjednoczonych.

Ryszard Szaro był bardzo pomocny dla aktualnych i też przyszłych zawodników drużyny. Pomocni byli również działacze Zagłębia Steelers, choć jednocześnie chłodnym okiem śledzili poczynania wszystkich przybyłych na ten trening rekrutacyjny.

Prezes klubu nie chciał jeszcze zdradzać, którzy z uczestników rekrutacji znajdą się w szerokiej kadrze zespołu. Ale podczas tego długiego sprawdzianu dało się zauważyć, kto radzi sobie najlepiej.

Po oficjalnym ogłoszeniu wyników rekrutacji nowych zawodników czekają na początek ćwiczenia indywidualne. Treningi całej drużyny będą prowadzone nieprzerwanie do rozpoczęcia nowego sezonu, który jak co roku wystartuje na przełomie marca i kwietnia.

W nadchodzącym sezonie emocji z pewnością nie zabraknie. Miejscowym zawodnikom, szczególnie tym stawiającym pierwsze kroki w futbolu amerykańskim, pozostaje tylko życzyć udanego okresu przygotowawczego. No a wiosną już tylko samych zwycięstw na boisku.

Autor: Kanal99

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress