Z życia naszego Kanału…

2012-10-26

Coraz krótsze dni, coraz mniej słońca, a w zamian niestety chłód i deszcz. Jednym słowem prawdziwa polska jesień, która przecież bywa często największym przeciwnikiem naszych uśmiechów. Ale nie można się smucić, tym bardziej, że koleżanka obok KONKURENCYJNIE się uśmiecha… Zatem zdecydowanie stawiamy na uśmiech! Nie inaczej jest w pracy redaktora Kanału 99, bo nawet jeśli bywa pod górkę, to jednak najczęściej jest ciekawie, wciągająco, a nierzadko i bardzo zabawnie.

Zabawnie może być również w tematach politycznych, choć przecież ta sfera życia nas obywateli głównie denerwuje.

Czasem podczas nagrywania materiału pewne osoby samoistnie kreują się na bohatera danego newsa. W tym przypadku młody Nataniel testujący nowo otwarty skatepark w Będzinie. 10-latek dopiero zaczyna swoją przygodę z deskorolką i niestety to widać.

Jeszcze bardziej kreatywnego młodzieńca spotkaliśmy w Dąbrowie Górniczej podczas zabawy „Tropiciele śladów historii”. W ujmujący sposób był nawet skłonny założyć się o rację z Panią redaktor.

Młodzi ludzie jak widać nie kalkulują, są przed kamerą całkowicie spontaniczni. Ci nieco starsi już jednak starannie ważą słowa.

Faktycznie, najważniejsze jest, żeby właśnie niczego na wizji „nie zmaścić”. Ale już podczas przygotowania do konkretnej wypowiedzi tematyka luźnych rozmów jest bardzo różna.

Czasem w tych właśnie luźnych rozmowach redaktor jest zwyczajnie bezradny. Nawet jak próbuje walczyć, sromotnie przegrywa.

Dobrze proszę Pani, będziemy profesjonalni…! Ale już po tym luźniejszym dla nas weekendzie, oczywiście także weekendzie z nami, z Kanałem 99. A od poniedziałku znowu wracamy do spraw mniej lub zdecydowanie bardziej poważnych.

Autor: Kanal99

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress