Siłownie pod chmurką

2012-10-03

Aby zachować dobrą formę, niezbędne są regularne ćwiczenia, szczególnie na świeżym powietrzu. Nie musimy jednak w tym celu zapisywać się do drogich klubów fitness, wystarczy że wybierzemy się na jedną z zagłębiowskich siłowni pod chmurką.

Od niedawna również w Dąbrowie Górniczej można ćwiczyć pod gołym niebem. Miasto od dawna sprzyja promowaniu aktywnego spędzania czasu.

Siłownie na świeżym powie­trzu są coraz popu­lar­niej­sze we wszyst­kich mia­stach Zagłę­bia. Po Będzi­nie i Dąbro­wie Gór­ni­czej, swo­istą ofen­sywę prze­pro­wa­dza Sosnowiec. Na prze­ło­mie lipca i sierp­nia siłow­nię otwarto na Górce Środul­skiej, a teraz przy­szła pora na nową lokalizację.

Siłownie na świeżym powietrzu z dnia na dzień cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego. Zarówno dla dzieci jak i dorosłych urządzenia do ćwiczeń są sporą atrakcją.

Z siłowni pod chmurką mogą korzystać zarówno stali bywalcy tradycyjnych siłowni, jak i ci wszyscy, którzy z podobnym sprzętem nigdy wcześniej się nie zetknęli.

Dzięki ćwiczeniom poprawimy kondycję, koordynację ruchową i krążenie krwi, rozciągniemy się i wymasujemy obolałe części ciała. Korzystać z siłowni można bezpłatnie, od rana do wieczora.

Darmowy fitness klub pod gołym niebem to znakomita okazja by zadbać o swoją kondycje. Skorzystajmy więc z ostatnich, ciepłych dni tego roku, by jeszcze przed zimą, podreperować swoje zdrowie i samopoczucie.

 

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress