„Koncert IX Muz” w Wyspiańskim

2012-11-28

Wbrew pozorom to nie fragment programu „Mam talent”, czy też innego telewizyjnego show o charakterze konkursu. Właśnie tak bawią się od lat uczniowie i nauczyciele II Liceum Ogólnokształcącego im. St. Wyspiańskiego w Będzinie. W Teatrze Dzieci Zagłębia odbył się jubileuszowy, 10. „Koncert IX Muz”.

Na scenie pojawiają się uczniowie z pasją, fantazją oraz większym lub mniejszym talentem. Ich umiejętności są bardzo różne, najważniejsze jest pokazać siebie innym.

Dla Damiana i Natana występ na gali Wyspiańskiego to bardzo dobra zabawa oraz szansa na kontakt z dużą publicznością. Ale dzięki koncertowi mogą też rozwijać się artystycznie, myśląc właśnie o takiej zawodowej przyszłości.

Utalentowana wokalnie Ola wystąpiła na scenie aż dwukrotnie. Pierwszym razem solo, potem wraz z zespołem.

Gwiazdą jubileuszowej, 10. gali Wyspiańskiego był zespół „Kosmiczne Kurczaki”. Jego lider, Bartłomiej Grzybek jest absolwentem liceum i wielokrotnym uczestnikiem „Koncertu IX Muz”.

Niewątpliwie popularny „Wyspian” promuje swoje większe i mniejsze talenty. Przykład Bartka pokazuje, że z tej scenicznej przygody może również zrodzić się coś więcej. Wystarczą tylko chęci, upór, konsekwencja, regularna i ciężka praca nad sobą, a wszystko oczywiście dodatkowo wsparte swoim talentem.

Autor: Kanal99

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress