„Dni Bohatera Domu”

2012-11-20

„Dni Bohatera Domu” to coroczna akcja odbywająca się w sklepach Leroy Merlin. W dniach 8-18 listopada mająca również miejsce w sosnowieckim hipermarkecie. Motywem przewodnim oferty promocyjnej są trzy kolory: żółty – najtańszy, czyli najtańsze rozwiązanie, zielony – korzystny, oferujący najlepszy stosunek jakości do ceny i wreszcie niebieski – znakomity, wskazujący na produkty najwyższej jakości. Zakupom dodatkowo towarzyszy dobra zabawa.

Udane zakupy jedni wolą robić w pojedynkę, inni rodzinnie, a jak widać można też zwartą męską grupą.

Wspomnianym bohaterem domu można oczywiście zostać na różne sposoby, bo sklepy Leroy Merlin oferują bardzo szeroki asortyment produktów.

Poza zakupami w okazyjnych cenach akcja „Dni Bohatera Domu” to także liczne atrakcje dla klientów. W sosnowieckim hipermarkecie był to energetyczny pokaz zumby.

W niedzielę 18 listopada rozstrzygnięto również konkurs na najlepsze hasło reklamowe promujące sklep Leroy Merlin w Sosnowcu. Zwycięzca, Pan Stanisław Lechowicz otrzymał w nagrodę bon na kwotę 1500 zł.

Pan Stanisław na pewno znajdzie sposób na zostanie bohaterem swojego domu. W tym temacie mamy nawet pewną podpowiedź. Chciałoby się powiedzieć sposób ponadczasowy.

No cóż, nic dodać – nic ująć. Jakże prosta droga do stworzenia, a w zasadzie zbudowania domowego ogniska.

Autor: Kanal99

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress