W mieście grasuje gwałciciel

2012-11-03

W Sosnowcu zapanowała psychoza strachu. Kobiety ostrzegają się wzajemnie już nie tylko na portalach społecznościowych, ale także w sklepach, tramwajach i na ulicy. Wszystko za sprawą gwałciciela, który ostatnio pojawił się w mieście. Przez ostatnie tygodnie ktoś zaatakował już cztery razy.

Seria napadów na kobiety w Sosnowcu rozpoczęła się już w sierpniu. Od tego czasu doszło do trzech prób i jednego gwałtu. Miesz­kańcy Sosnowca bar­dzo szybko połą­czyli te zda­rze­nia w jeden ciąg. Choć żaden z wąt­ków w sprawie nie jest wyklu­czony, poli­cja prze­strzega przed paniką.

Śledczy nie chcą podać obszaru, w którym aktualnie może grasować napastnik, gdyż mogłoby to zaszkodzić prowadzonemu śledztwu. Policja udostępniła jednak portret pamięciowy przestępcy.

Działania prowadzone przez policyjnych śledczych nie uspokajają jednak mieszkanek Sosnowca i Zagłębia Dąbrowskiego. Kobiety z dnia na dzień coraz bardziej boją się o swoje bezpieczeństwo.

Jesienna szarówka, to bez wątpienia okres, w którym każdy z nas powinien zadbać nie tylko o swoje zdrowie, ale i bezpieczny powrót do domu po zmroku. W związku z zaistniałymi okolicznościami funkcjonariusze sosnowieckiej policji ostrzegają wszystkie kobiety przed samotnymi, wieczornymi spacerami. Odrobina ostrożności nigdy nie zaszkodzi.

 

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress