Dziś Mikołajki

2012-12-06

W poniedziałek 3 grudnia swoją działalność rozpoczął Żłobek Miejski nr 2 w Będzinie mieszczący się przy ul. Jesionowej 11. Dziś z Mikołajkową wizytą do nowo otwartej placówki zawitał prezydent miasta, Łukasz Komoniewski. A skoro Mikołajkowo, to oczywiście nie mogło zabraknąć prezentów.

Prawdziwego Świętego Mikołaja w żłobku nie było, bo przecież dla tak małych dzieciaków na taką wizytę jeszcze trochę za wcześnie. Jak co roku 6 grudnia ten sympatyczny starzec z białą brodą ma mnóstwo jakże przyjemnej i cennej pracy. Nam zupełnie niespodziewanie udało się go spotkać w okolicach Lasu Grodzieckiego.

O Świętego Mikołaja i jego pożyteczną pracę próbowaliśmy trochę podpytać dzieciaki w będzińskim żłobku. Jak łatwo się domyślić to nie były łatwe konwersacje.

Jak widać po początkowych trudnościach komunikacyjnych wreszcie się udało. A w imieniu całego żłobka prośbę do Świętego Mikołaja wystosowała również Pani dyrektor.

Mikołajki są raz w roku, ale nad dzieciakami w będzińskim żłobku codziennie czuwa ten oto pluszowy miś. W krótkiej rozmowie powiedział nam tylko, że jest zachwycony pobytem tutaj. Nowoczesna placówka, przesympatyczne Panie i uśmiechnięte kochane dzieciaki.

Autor: Kanal99

FacebookTwitterWykopGoogle+
  • Tomasz

    Pozdrawiam Mikołaja z Lasku Grodzieckiego :)

  • Mariusz Będkowski

    Mikołaj również Cię Pozdrawia Tomeczku, yyy znaczy tak mi coś mówił ;)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress