Urząd Pracy w nowej siedzibie

2012-12-13

Z początkiem grudnia Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie zmienił swoją siedzibę. Obecnie placówka mieści się przy ul. Krasickiego 17a, w budynku dawnego Technikum Mechaniczno-Elektrycznego, czyli popularnej „Starej budowlanki”.

W nowej siedziby zdecydowanie poprawił się komfort obsługi osób bezrobotnych i poszukujących pracy. Znajdujące się w pokojach specjalne kabiny umożliwiają teraz spokojne i poufne rozmowy. Na przestronnych korytarzach nie widać już długich kolejek. Wszystkie te zalety nowej siedziby Urzędu Pracy doceniają korzystający z jego usług mieszkańcy.

Przeniesienie Urzędu Pracy do nowej siedziby bardzo dobrze ocenia również zwykle krytyczny radny powiatu będzińskiego, Adam Szydłowski.

Nowy budynek Powiatowego Urzędu Pracy robi wrażenie, niestety na pewno nie rozwiąże on problemów związanych z dużym bezrobociem.

Problemy z pracą, szczególnie dobrą pracą to niestety od wielu lat nasza rzeczywistość. Trudno podchodzić z nadzieją do takich oto pobożnych życzeń.

Mamy nieodparte wrażenie, że taka informacja o braku bezrobocia i godnych warunkach życia dla wszystkich mieszkańców ucieszyłaby nie tylko radnego Szydłowskiego. Niestety na dziś pozostaje to tylko w sferze naszych marzeń.

Autor: Kanal99

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress