Kolejna porażka siatkarzy

2012-12-17

Znakomita dyspozycja w pierwszym secie i wysoka wygrana 25 do 14 – niestety tylko tyle dobrego można powiedzieć o grze siatkarzy MKS-u Banimex Będzin w ostatnim ligowym spotkaniu z zespołem Campera Wyszków. W trzech kolejnych partiach podopieczni Rafała Legienia ulegli przyjezdnym kolejno 20-25, 22-25 i 25-27. Wliczając mecz w Pucharze Polski z Cuprum Mundo Lubin dla będzinian była to już trzecia porażka z rzędu.

Po fatalnej grze w pierwszym secie trener Campera Wyszków, Jan Such dokonał licznych rotacji w składzie i jak się okazało przyniosły one efekt.

Najlepszy w drużynie gości był rozgrywający i jednocześnie kapitan zespołu, Konrad Woroniecki, wybrany oczywiście najwartościowszym graczem spotkania.

Kolejna porażka zepchnęła MKS Będzin na czwarte miejsce w ligowej tabeli. Ten bardzo dobry rok niestety kończy się dla będzinian wyjątkowo niepomyślnie.

Szansa na przełamanie złej passy już w najbliższy piątek 21 grudnia. W ostatnim ligowym meczu 2012 roku MKS Będzin zagra na wyjeździe z Czarnymi Radom.

Autor: Kanal99