II Będzińskie Mikołajki

2012-12-10

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a ich nadejście jak co roku zapowiada postać Świętego Mikołaja, który tradycyjnie przynosi najmłodszym łakocie i prezenty. W tym roku wyjątkowy gość z Laponii zawitał do Będzina 8 grudnia.

Jak można się domyślać, największą radość wizyta Świętego Mikołaja sprawiła najmłodszym mieszkańcom naszego miasta. Swojego zadowolenia z sobotnich Mikołajek nie kryli również rodzice maluchów.

Mimo niezwykle mroźnej temperatury II Będziński Mikołajki przyciągnęły prawdziwe tłumy. Sobotnie popołudnie ze św. Mikołajem w parku na Dolnej Syberce spędziło kilkaset osób.

W ramach II Będziń­skich Miko­ła­jek poza prezentami organizatorzy przygotowali dla najmłodszych liczne zabawy i kon­kursy z nagro­dami. Ci nieco starsi, korzystając z chwili wolnego czasu mogli podziwiać, bądź zakupić świąteczne ozdoby na specjalnie przygotowanym kiermaszu.

Podczas będzińskich mikołajek nie zabrakło również rozgrzewającej herbaty i gorącego kakao. Wszystko po to, by mieszkańcy naszego miasta mogli jak najdłużej świętować przybycie Mikołaja i jego pomocników.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress