Opłatek pozarządowy

2012-12-17

Już po raz drugi w Muzeum Zagłębia w Będzinie zorganizowano wigilię organizacji pozarządowych działających na terenie naszego miasta. W trakcie uroczystości prezydent Będzina Łukasz Komoniewski nagrodził 6 najaktywniejszych organizacji za działalność na rzecz mieszkańców.

Wśród nagrodzonych organizacji znalazło się Stowarzyszenie Twórców Kultury Zagłębia Dąbrowskiego oraz będzińskie Bractwo Rycerskie.

Największa ilość statuetek powędrowała w stronę organizacji działających w obszarze sportu. Wśród wyróżnionych byli Będziński Klub Rowerowy Ghostbikers, Automobil Klub Zamkowy, Klub Futbolu Amerykańskiego Zagłębie Steelers i MKS Banimex Będzin.

Podczas uroczystej wigilii przedstawiciele organizacji pozarządowych tradycyjnie połamali się opłatkiem, nie zabrakło również podziękowań i serdecznych życzeń.

Kolejne spotkanie wigilijne, na którym pojawią się przedstawiciele trzeciego sektora już za rok. Jak zapowiedział prezydent Będzina wyróżnienia dla najaktywniejszych organizacji pozarządowych staną się stałym elementem świątecznego spotkania.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress