„Zabawa integracyjna”

2013-01-25

Już 9 raz w karnawale społeczność uczniowska i absolwenci szkoły na osiedlu zamkowe zaprosili do wspólnej zabawy osoby niepełnosprawne, przyjaciół z Sarnowa i Specjalnego Ośrodka w Gołuchowicach.

Jak zwykle na uczestników Integry czekały wyjątkowe atrakcje, wśród nich m.in. kafejka, loteria fantowa, liczne konkursy oraz mnóstwo słodkości. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się także pokazy tańca artystycznego oraz breakdance.

Dla nas – reporterek szkolnej gazety najważniejsza była szansa, jaką dał nam patron medialny imprezy – Kanał 99. Mogłyśmy od kuchni przyjrzeć się pracy telewizyjnego redaktora. Ale wróćmy do naszej zabawy. Jak podobała się jej uczestnikom?

Impreza stanowi kulminację całorocznej współpracy szkoły z osobami niepełnosprawnymi i Domem Dziecka w Sarnowie, a jej cel od lat pozostaje niezmienny.

Zatem nie pozostaje nam nic innego, jak w imieniu naszej szkoły zaprosić wszystkich na przyszłoroczną „Zabawę Integracyjną”. Maja Kurzak i Edyta Jagoda – gościnnie dla Kanału 99.

Autor: Kanal99

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress