Jasełka „Kolędowy czas”

2013-01-19

Jasełka to przedstawienie z wieloletnią tradycją. O tym, że w wykonaniu dzieci nabierają szczególnego wdzięku mógł przekonać się każdy kto 16 stycznia zawitał w progi Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Będzinie.

Przygotowując się do przedstawienia młodzi będzinianie poświęcili wiele czasu i wysiłku na próby, by jak najlepiej oddać treść tego ważnego wydarzenia, jakim jest Boże Narodzenie.

Jak zdradziły nam maluchy w trakcie prób nie obyło się bez niewielkich pomyłek.

Maria z Józefem, pastuszkowie, anioły, trzej królowie – między innymi w takie postaci wcielili się uczestnicy zajęć Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Będzinie. Młodych aktorów zapytaliśmy o to jak oceniają swój występ.

Również zgromadzona na sali widownia była zachwycona przedstawieniem. Po zakończonych jasełkach rodzice nagrodzili swoje pociechy gromkimi brawami.

Każdego kto zechce jeszcze raz poczuć świąteczny klimat i wsłuchać się w tekst najpiękniejszych kolęd i pastorałek zapraszamy na wieńczący Festiwal Kolęd i Pastorałek Koncert Galowy, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 20 stycznia o godz. 16.00 w Sanktuarium Polskiej Golgoty Wschodu na będzińskim Osiedlu Syberka.

 

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress