Ferie w mieście

2013-02-15

Powoli dobiega koniec pierwszego tygodnia ferii zimowych. Niestety zdecydowana większość uczniów nie wyjechała w tym roku na zimowisko, czy obóz narciarski. Nie oznacza to jednak wypoczynku na domowej kanapie. Dla dzieci i młodzieży spędzającej ferie w rodzinnym mieście specjalną ofertę przygotowały domy kultury, ośrodki sportowe oraz muzea.

Mnóstwo atrakcji, dobrego humoru oraz twórczych zajęć jak co roku nie zabrakło w będzińskim Ośrodku Kultury. Spotkanie z ciekawą bajką, warsztaty plastyczne to tylko niektóre z propozycji przygotowanych specjalnie dla uczniów.

Jak przyznają uczestnicy zajęć rekreacyjno-ruchowych z elementami brazylijskiego Ju-Jitsu, taki sport to świetna zabawa.

Równie bogata ofertę dla dzieci spędzających ferie w mieście przygotowała Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Będzinie. Uczestnicy „Biblioferii” podczas jednych zajęć mogli nauczyć się jak profesjonalnie zrobić zdjęcia.

Na brak ruchu zapewne nie będą mogli narzekać uczestnicy zajęć prowadzonych przez pracowników będzińskiego OSIR-u.

Fanom sportów zimowych chcących spędzić ostatni tydzień ferii w Będzinie do gustu zapewne przypadnie miejskie lodowisko. Trzeba przyznać, że będzińskie placówki jak co roku nie zawiodły, pokazując w ten sposób, że ferie spędzone w mieście wcale nie muszą być nudne.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress