Kolejny casting na Miss

2013-02-04

Naturalnie piękna, uśmiechnięta i pewna siebie – właśnie taka powinna być idealna miss. Kandydatki w walce o tytuł najpiękniejszej mieszkanki Śląska i Zagłębia jak co roku musiały zachwycić bardzo wymagające jury.

Jak widać odpowiedni wzrost i nienaganny wygląd to nie jedyne wymagania stawiane przed przyszłą miss naszego regionu. Pierwszy w życiu casting dla każdej potencjalnej kandydatki jest jak sprawdzian, który może przysporzyć odrobinę stresu.

Podczas prezentacji przed jury zdecydowanie łatwiej mają dziewczyny, dla których takie castingi to już niemal chleb powszedni.

Na ostatnim castingu do Miss Śląska i Zagłębia pojawiły się zarówno nowicjuszki, jak i dziewczyny mające już liczne doświadczenia w konkursach piękności. Do takich weteranek możemy na pewno zaliczyć Klaudię Musiał, która na casting przyprowadziła również młodszą siostrę.

Wsparcie siostry, kilka rad przed castingiem, czyżby była to recepta na sukces?Również wsparcie przyjaciółki może okazać się niezwykle pomocne, w końcu we dwie zawsze raźniej.

Już wkrótce odbędzie się ostatni castingi do konkursu. Jury podpowiada zatem spóźnialskim na co warto zwrócić uwagę.Czy kandydatki w walce o tytuł Miss Śląska i Zagłębia wzięły sobie do serca rady doświadczonych koleżanek i członków jury okaże się już wkrótce. Na kolejny casting organizatorzy zapraszają już 21 lutego.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress