Krzysztof Kozak zatańczył dla chorych

2013-02-06

Działające od dwunastu lat Stowarzyszenie Opieki Paliatywnej „Nadzieja” z Będzina po raz kolejny zorganizowało koncert charytatywny na rzecz pacjentów cierpiących z powodu choroby nowotworowej oraz ich rodzin.

Podczas koncertu zorganizowanego przez Stowarzyszenie Opieki Paliatywnej „Nadzieja” nie mogło zabraknąć wolontariuszy chcących nieść pomoc tym najbardziej potrzebującym.

W programie koncertu charytatywnego organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji. Między innymi pokaz umiejętności chóru i zespołów muzycznych oraz występ Krzysztofa Kozaka, zwycięzcy telewizyjnego programu Got to Dance.

Występ Krzysztofa Kozaka podczas koncertu charytatywnego miał charakter symboliczny. Tancerz zmagający się o lat ze stwardnieniem rozsianym swoją obecnością na scenie pokazał podopiecznym Stowarzyszenia Opieki Paliatywnej „Nadzieja”, że warto walczyć o każdy kolejny dzień.

W przypadku wielu ciężkich chorób często sama diagnoza postawiona przez lekarza brzmi już jak wyrok. Najważniejsze jednak to nie poddać się i podjąć walkę. Bo przecież wśród nas są ludzie, którzy mogą nam pomóc.

 

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress