Pechowa porażka MKS-u

2013-02-25

To był naprawdę dobry mecz w wykonaniu siatkarzy MKS-u Banimex Będzin. Podopieczni Rafała Legienia prowadzili z BBTS-em Bielsko Biała już 2-1 w setach i 12-8 w czwartej partii, by ostatecznie ulec przyjezdnym w tym secie oraz 2 do 3 w całym spotkaniu.

W szeregach gości wyróżniał się przyjmujący Michał Błoński, wybrany najwartościowszym graczem spotkania.

Siatkarze z Będzina imponowali swoją grą w drugim i trzecim secie, wygranych kolejno do 21 i 17. Niestety proste błędy w końcowej fazie meczu zdecydowały o ligowej porażce.

Trenera Legienia podpytaliśmy jeszcze o to, jak słabsze wyniki w ostatnich miesiącach wpłynęły na drużynę i czy zgodnie z sugestiami wielu kibiców nie myślał o rezygnacji ze swojego stanowiska?

Będzinianie zajmują obecnie w tabeli szóstą pozycję. Do końca rozgrywek I ligi zostały już tylko trzy kolejki. W najbliższą sobotę MKS zmierzy się na wyjeździe z Jadarem Siedlce. Kolejny mecz u siebie będzińscy siatkarze rozegrają 9 marca, ich rywalem będzie Ślepsk Suwałki.

Autor: Kanal99