„Wszystkie Kolory Świata”

2013-02-11

„Wszystkie kolory świata” to globalny projekt UNICEF będący odpowiedzią na dramatyczną sytuację dzieci w Czadzie. Autorzy akcji chcą uświadomić dzieciom i młodzieży, że pomaganie może być przyjemne i wiązać się z pozytywnymi emocjami, a ponadto, że dzięki ich zaangażowaniu można uratować życie dziecka.

W pomoc dzieciom z jednego z najuboższych zakątków świata po raz kolejny zaangażowało się Przedszkole Miejskie nr 6 w Będzinie.

Zaangażowanie będzińskiej placówki w akcję organizowaną przez UNICEF jest godne podziwu. To dzięki takim działaniom dorośli uczą swoje pociech współczucia dla bliźnich.

Tegoroczne podsumowani projektu UNICEF podobnie jak w ubiegłym roku odbyło się w Teatrze Dzieci Zagłębia w Będzinie. Tym razem na jego deskach wystąpiły jednak same przedszkolaki.

Podsumowanie projektu „Wszystkie Kolory Świata” pozwoliło naszemu miastu na nawiązanie szerszej współpracy z UNICEF.

Współpraca, wsparcie i pomoc, która jest tak bardzo potrzebna – tak w kilku słowach można by podsumować drugą już edycję projektu Wszystkie Kolory Świata organizowanego w naszym mieście. Będzińskie przedszkolaki kolejny raz pokazały, że po prostu warto pomagać.

 

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress