Zofia Gajdzik burmistrzem miasta

2013-02-12

Dotychczasowa radna Wojkowic, Zofia Gajdzik została nowym burmistrzem tego miasta. Podczas niedzielnego głosowania w II turze przedterminowych wyborów Zofia Gajdzik otrzymała 1515 głosów, dwa razy więcej od swojego kontrkandydata, Marcina Wrońskiego.

Frekwencja w tej turze była nieco niższa niż w pierwszej i wyniosła niespełna 30 procent. Podczas naszej krótkiej sondy pytaliśmy przypadkowo spotkanych mieszkańców Wojkowic, jak oceniają wynik niedzielnych wyborów.

Wśród tych najważniejszych spraw, które trzeba dokończyć po poprzednim gospodarzu miasta jest na pewno budowa kanalizacji sanitarnej i deszczowej.

Dodajmy tylko, że Zofia Gajdzik obowiązki burmistrza będzie pełnić oficjalnie dopiero od wtorku 19 lutego. Zaprzysiężenie nowej Pani burmistrz odbędzie się podczas uroczystej sesji Rada Miasta.

Autor: Kanal99

FacebookTwitterWykopGoogle+
  • Gosia

    Bardzo spodobał mi się wpis podpisany „Wiera” – cytuję i oczekuję komentarzy – „Agent Adam Sz. też może dużo powiedzieć w tym temacie, bo został na politycznym lodzie. Partia do której wstąpił (Ruch Palikota) jest poniżej progu wyborczego (tylko 4% poparcia). Na mieście pojawiają się ploteczki,że przed najbliższymi wyborami przejdzie do jeszcze innej partii albo organizacji (może klubu złamanych serc?). Śledząc jego wypowiedzi na blogu widać, że mimo wyjścia z PO (miał być wyrzucony dyscyplinarnie) nie może o Platformie zapomnieć i pisze swoje wywody (a może wzwody). Nawet jakby odpuścił Łukaszowi K., bo od kilku tygodni na jego temat nic nie pisze. Czyżby Adam się przeobrażał? No tak, w jego macierzystej partii Ruch Palikota wszelkie przeobrażenia są możliwe. Adamie, uważaj tylko na swojego pryncypała, żebyś nie został zgwałcony. „

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress