Dzień Kobiet

2013-03-08

Dokładnie rok temu, z okazji Dnia Kobiet życzyliśmy wszystkim Paniom 365 takich dni w ciągu roku, zastanawiając się z małym przekąsem, czy to już aby przypadkiem nie za dużo… Jedno jest pewne – o kobiety należy dbać zawsze, a dziś jest dzień, o którym każdy poważny mężczyzna po prostu musi pamiętać. Pamiętamy…?

Tym wszystkim Panom, którzy mogliby o dzisiejszym święcie nie pamiętać w bardzo oryginalny sposób przypominało to na sosnowieckiej „Patelni” Stowarzyszenie Aktywne Kobiety. Przy okazji patrząc też na kobiety i ich życie codzienne w dużo szerszym kontekście.

Panie zachęcały Panie do składania życzeń innym Paniom. Ale jednak przede wszystkim bardzo aktywnie zwracając się w tym temacie w stronę Panów. Efekty były bardzo różne.

Skromniej, czy też wystawniej – najważniejsze, żeby pamiętać. A jedno z haseł dzisiejszego kobiecego eventu w Sosnowcu brzmiało nawet „Niech Dzień Kobiet trwa cały rok!”.

Skoro mowa już o kochaniu, nasuwa się istotne i jakże banalne pytanie – Za co powinniśmy kochać kobiety?

I w zasadzie po tych słowach nie pozostaje już nic innego jak zakończyć ten świąteczny materiał. Może tylko jeszcze dodając: Wszystkiego, Wszystkiego Dobrego nasze Drogie Panie.

Autor: Kanal99

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress