Kolejna zmiana wicestarosty

2013-03-21

Nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Będzińskiego przyniosła wiele zmian we władzach powiatu. Zgodnie z wcześniejszymi domysłami dotychczasowy wicestarosta, Mariusz Kozłowski sam zrezygnował z pełnienia swojej funkcji, a radni jednogłośnie przegłosowali jego rezygnację.

Nowym wicestarostą będzińskim został wybrany radny Rafał Adamczyk, którego kandydaturę zgłosił starosta Krzysztof Malczewski.

Z funkcji etatowego członka zarządu powiatu będzińskiego zrezygnował również Janusz Śledzik. Na wniosek starosty i w wyniku późniejszego głosowania rady jego miejsce w zarządzie zajął Sebastian Szaleniec, dotychczasowy wicedyrektor Powiatowego Urzędu Pracy.

Najwięcej kontrowersji wzbudziło wprowadzenie do porządku obrad wniosku o odwołanie skarbnika powiatu, Cezarego Baryłko. Po długiej dyskusji dotychczasowy skarbnik został odwołany głosami 15 za, 9 przeciw i 1 wstrzymującym się. Nowym skarbnikiem powiatu będzińskiego została wybrana Urszula Ruska, odwołana tego samego dnia z funkcji skarbnika Będzina na bardzo krótkiej sesji Rady Miejskiej. Jej miejsce zajęła z kolei Anna Rozbrój.

Autor: Kanal99

FacebookTwitterWykopGoogle+
  • Oburzony

    Dodatki dla nauczycieli za ferie i wakacje -kpina!! A w MOPS pracownik socjalny z wyzszym wyksztalceniem zarabia 1600brutto-skandal!!! A swiadczeniobiorcy w wiekszosci srodki przeznaczaja na alkohol i inne uzywki bo przelozona w/w osrodka chce miec swiety spokoj i nie potrafi tego ukrocic!!!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress