Ostatni casting

2013-03-02

To był już ostatni casting do tegorocznych wyborów Miss Śląska i Zagłębia. Z jednej strony ostatnia szansa dla kandydatek, z drugiej również casting organizacyjny, przygotowujący dziewczyny do zbliżających się prób tanecznych. Finalistki mają bardzo podobne oczekiwania względem konkursu.

Niezwykle sympatyczne i rozmowne dziewczyny namówiliśmy przed próbami i późniejszym finałem na lekko prowokacyjne pytanie: Dlaczego akurat Ty powinnaś wygrać ten konkurs?

Jak widać odpowiedzi kilku finalistek na to przecież niełatwe pytanie były bardzo zróżnicowane. Niestety podobnie zróżnicowany będzie też pewnie poziom ich umiejętności tanecznych. No ale na majowym finale wszystkie muszą wypaść wzorowo, co zapowiada ciężką i mozolną pracę na próbach.

Jako patron medialny konkursu oczywiście pokażemy również materiały z prób i przygotowań dziewczyn do wielkiego finału. Tegoroczną Miss Śląska i Zagłębia oraz Miss Śląska i Zagłębia Nastolatek poznamy 24 maja, podczas finału w Domu Kultury w Katowicach-Giszowcu.

Autor: Kanal99

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress