Wicestarosta składa doniesienie na radnych

2013-03-18

Jak informowaliśmy w naszym materiale z 1 marca zastrzeżenia radnych powiatu będzińskiego, Adama Szydłowskiego i Henryka Postela względem powiatowej spółki „Kopernik” stały się przedmiotem złożonego przez nich w Prokuraturze Rejonowej zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa. Po nieco ponad dwóch tygodniach przyszedł czas na odpowiedź drugiej strony. Dziś doniesienie na obu radnych złożył w Prokuraturze Rejonowej wicestarosta będziński, Mariusz Kozłowski, argumentując, że radni Szydłowski i Postel posługiwali się fałszywymi oskarżeniami w celu osiągnięcia wyłącznie celów politycznych.

Mocno zbulwersowany działaniami będzińskich radnych Ruchu Palikota wicestarosta Mariusz Kozłowski dodaje, że dzisiejsze zawiadomienie do prokuratury nie kończy sprawy.

Sam zainteresowany, radny powiatu będzińskiego, Adam Szydłowski komentuje dzisiejsze rewelacje w charakterystyczny dla siebie sposób.

Wicestarosta będziński podkreśla jeszcze stanowczo, że całej tej sprawy nie traktuje prywatnie.

Na efekty działań prokuratury w obu tych sprawach z pewnością przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Będzińskiego odbędzie się już w najbliższą środę 20 marca.

Autor: Kanal99

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress