Drogi po zimie

2013-04-16

Wyjątkowo długa zima odpuściła już chyba na dobre, ale niestety jak niemal co roku spod śniegu wyłonił się dramatyczny widok. Wiele ulic w naszym mieście jest w opłakanym stanie. Liczne dziury utrudniają życie kierowcom, którzy nie chcąc uszkodzić swojego pojazdu, często zmuszeni są do wykonywania gwałtownych manewrów, co oczywiście stwarza niemałe zagrożenie.

Spękany asfalt, wyrwy i doły, zniszczone utwardzone drogi gruntowe, to efekt wody, śniegu i przede wszystkim długotrwałego mrozu. Z takim stanem rzeczy muszą sobie teraz poradzić włodarze miast w całym kraju.

Teraz gdy pogoda odpuściła, a na niebie pojawiło się upragnione słońce, czas rozpocząć naprawę dróg, które zniszczyły tegoroczne mrozy.

Drogowcy łatający dziury na będzińskich ulicach starają naprawiać drogi na bieżąco. W mieście w tym roku przeprowadzone zostaną również remonty kapitalne.

Tegoroczna zima pochłonęła już wiele pieniędzy z miejskich budżetów, jednak na ostateczny rozrachunek z tą porą roku przyjdzie poczekać do zakończenia wszystkich remontów.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress