Koncert Iry

2013-04-09

Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach już po raz trzeci zaprosił mieszkańców swego miasta i okolic na Wojkowickie Dni Kultury. Z uwagi na rangę wydarzenia rocznicowe obchody zaplanowano na dwa dni, w trakcie których na uczestników wspólnego świętowania czekały liczne atrakcje.

Drugiego dnia święta Miejskiego Ośrodka Kultury organizatorzy imprezy zaprosili do siebie miłośników mocnego brzmienia.

IRA występuje na scenie już 25 lat. Jednak za co fani pokochali ten zespół?

Tuż przed rozpoczęciem się koncertu do Wojkowic przyjechała Hania, która opowiedziała nam o tym jak zaczęła się jej miłość do utworów Iry.

Jak na prawdziwą fankę przystało Hanię uwiodła nie tylko muzyka i brzmienie Iry, ale przed wszystkim teksty ich utworów.

Koncert Iry zgromadził w Miejskim Ośrodków Kultury pokaźną liczbę miłośników rockowego brzmienia. Na uczestników koncertu czekało ponad 100 minut świetnej zabawy.

Obok utworów utrzymanych w mocniejszej, rockowej stylistyce, muzycy zaprezentowali również nie co spokojniejszego grania i melodyjnych piosenek.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+
  • jevson1

    Najlepszy koncert oddany przez polską kapelę rockową na jakim miałem okazjē być a byłem na wielu..Pięknie wyszli bez prądu dając dowód zawodowego podejścia. Szkoda że mój Sosnowiec niemyśli o takich artystach…

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress